Pozovite nas pre same posete

Gandijeva 188/8, Novi Beograd

Savremeno opremljena učionica

Pozovite nas

+381 (069) 1163956

Tu smo za sva Vaša pitanja

 

Škola nemačkog u Beogradu

Škola nemačkog u Beogradu

Škola nemačkog u Beogradu savršeno je rešenje za sve osobe koje žele da usavrše svoje znanje ovog stranog jezika ili počnu sa učenjem istog.

Ukoliko spadate u grupu ljudi koja želi da upiše kurs nemačkog jezika zarad napredovanja u karijeri ili napredovanja u akademskom smislu, škola nemačkog jezika pravo je rešenje za vas.

Sve više mladih ljudi odlučuje se za školovanje u nekoj od zemalja nemačkog govornog područja. Isto tako, sve je više porodica koje odlučuju da se presele u Nemačku, Austriju ili drugu zemlju zarad boljeg života i boljih poslovnih prilika. Za ovakav ’’poduhvat’’ neophodno je posedovanje određenog nivoa znanja nemačkog jezika. Iz tog razloga, sve više ljudi odlučuje se za kurs nemačkog jezika. Neretko, dešavaju se i situacije da vam nemački jezik zatreba prilikom zapošljavanja u domaćoj firmi, koja od vas zahteva da tečno govorite ovaj strani jezik.

Upravo iz tog razloga, škola nemačkog u Beogradu, može biti prvi stepenik na putu ka vašem poslovnom ili akademskom napretku.

Zašto je važno govoriti nemački jezik?

Ukoliko ipak spadate u grupu ljudi koja jednostavno želi da nauči nemački jezik, bilo da nemate određeni razlog ili želite da govorite što više stranih jezika, mi vam predstavljamo nekoliko razloga za učenje ovog stranog jezika.

Pre svega, nemački jezik ima najveći broj izvornih govornika u Evropskoj uniji – daleko više od engleskog, španskog ili francuskog.

Nemački je, isto tako, među deset najčešćih jezika u svetu, a smatra se i ’’jezikom najvećih naučnika’’. Čak 92 Nobelove nagrade otišle su u ruke naučnika iz tri velike zemlje nemačkog govornog područja. Mnogi laureati iz drugih zemalja stekli su obuku na nemačkim univerzitetima. Fascinantno, zar ne?

Osim toga, svet nemačkog govornog područja stvorio je neke od najcenjenijih filmskih stvaralaca 20. veka. Nemački i austrijski filmski stvaraoci kao što su Lang i Vajlder takođe su oblikovali istoriju Holivuda.

Škola nemačkog u Beogradu – Koje kurseve možete upisati?

U školi Tower dostupni su vam različiti kursevi ovog stranog jezika. Tako, u zavisnosti od vašeg uzrasta ili vaših interesovanja možete upisati kurs nemačkog za osnovce ili kurs nemačkog za medicinare.

Škola nemačkog u Beogradu

Kurs nemačkog za osnovce sastoji se iz dve varijante. Prva varijanta je kurs koji prati školsko gradivo, dok je druga varijanta kurs po programu nemačkog izdavača, uz istovremeno praćenje školskog programa.

Škola nemačkog u Beogradu nudi vam i kurs nemačkog jezika za tinejdžere, koji se takođe sastoji iz gore navedenih varijanti. Dakle, takođe je moguće upisati kurs koji prati školsko gradivo, ali i kurs prema nemačkom izdavaču uz praćenje školskog programa.

Osim toga, naročito interesovanje javlja se za kurs nemačkog za medicinare. Ovaj specijalizovani kurs biće vam od pomoći ukoliko planirate da se bavite medicinom u nekoj od zemalja nemačkog govornog područja.

Opšti kursevi nemačkog jezika za odrasle organizuju se u dogovoru sa vama. Manjak slobodnog vremena često se navodi kao prepreka za manjak interesovanja za učenje određenog stranog jezika. U našoj školi, na opštem kursu nemačkog jezika, časovi se organizuju u dogovoru sa vama. To znači da se časovi mogu održavati u večernjim časovima ili vikendom, ukoliko vam to više odgovara.

Škola nemačkog u Beogradu kao prilika za nove mogućnosti

Dakle, ukoliko vam je učenje nemačkog jezika neophodno za dalji napredak u karijeri, bez obzira na to da li se selite u drugu državu ili ne, škola nemačkog u Beogradu je idealna opcija za vas.

U školi Tower možete upisati neki od gore navedenih kurseva nemačkog jezika, a naši predavači će se postarati da jezik i savladate na najbolji i najbrži način.

Škola nemačkog u Beogradu

Osim toga, kod nas možete upisati i neke od kurseva engleskog jezika, kao što su kurs engleskog za tinejdžere ili konverzacijski kurs. Osim toga, naša škola može vam pomoći i u pripremi za Cambridge English ispite, kao i za ostale međunarodne ispite, kao što su IELTS ili TOEFL.

Za sve dodatne informacije o kursevima nemačkog i engleskog jezika, u svakom trenutku možete nas kontaktirati.

Comments are closed.