Pozovite nas pre same posete

Gandijeva 188/8, Novi Beograd

Savremeno opremljena učionica

Pozovite nas

+381 (069) 1163956

Tu smo za sva Vaša pitanja

 

Opšti kurs nemačkog jezika

Opšti kurs nemačkog jezika

Opšti kurs nemačkog jezika odlična je prilika da unapredite svoje znanje ovog stranog jezika. Namenjen je odraslim osobama koje već poseduju određeno znanje nemačkog jezika, ali i osobama koje se prvi put susreću sa ovim jezikom.

Škola nemačkog jezika nudi vam varijacije kurseva nemačkog jezika – od kursa za osnovce do specijalizovanog kursa za medicinare. Izbor je na vama.

Zbog čega je opšti kurs nemačkog jezika izbor sve većeg broja ljudi i šta sve podrazumeva otkrivamo vam u narednim redovima.

Opšti kurs nemačkog jezika za odrasle organizuje se po dogovoru

Manjak slobodnog vremena nije nepoznanica u savremenom, urbanom načinu života. Dugi časovi na poslu, produženo radno vreme, gužve u saobraćaju, obaveze kod kuće i mnoštvo drugih stvari ograničavaju naše slobodno vreme. Iz tog razloga može biti veoma teško odlučiti se za upis u školu stranih jezika. Ipak, kada za tim postoji potreba zarad unapređenja na poslu ili preseljenja u drugu državu, vreme se ipak mora odvojiti.

U školi stranih jezika Tower opšti kurs nemačkog jezika organizuje se po dogovoru sa vama. Časovi se mogu održavati u večernjim časovima ili vikendom, kada je najveći broj ljudi slobodan.

Opšti kurs nemačkog jezika

Kursevi nemačkog jezika za odrasle osobe se organizuju u trajanju od 3 meseca, a fond časova je 24. Trajanje jednog časa je 90 minuta. Ovaj period dovoljan je za unapređivanje vašeg znanja ovog stranog jezika ili savladavanje jezičkih nijansi druge kulture. Ukoliko ste početnik, bez pređašnjeg znanja nemačkog jezika, u našoj školi savladaćete osnove komunikacije na ovom jeziku.

Poznavanje nemačkog jezika može biti preduslov za napredovanje u karijeri, ali vam može otvoriti i mnoge druge mogućnosti za život u inostranoj državi. Život u državama poput Nemačke, Austrije ili Švajcarske može vam biti daleko jednostavniji uz poznavanje nemačkog jezika. Zato, odvojite svoje slobodno vreme i iskoristite ga za učenje ovog, međunarodno priznatog jezika kojim se služi ogroman broj ljudi širom sveta i Evrope.

Opšti kurs nemačkog jezika – Kreativna nastava za brže usvajanje znanja

Redovan kurs nemačkog jezika za odrasle podrazumeva prethodno testiranje polaznika, ukoliko dolaze sa određenim predznanjem.

Kada se utvrdi vaš nivo znanja nemačkog jezika, može se početi sa grupnom nastavom.

Škola Tower organizuje časove u malim, mikro grupama od 3 do 6 polaznika.

Profesori zaposleni u Tower školi imaju višegodišnje iskustvo u renomiranim školama stranih jezika. Zahvaljujući tom iskustvu, svi naši profesori spremno odgovaraju svim izazovima i individualnim potrebama polaznika. Dobar nastavnik stranog jezika mora posedovati određene veštine. Osim što voli svoj posao, dobar predavač ume da prepozna slabosti i vrline polaznika, kao i da prepozna na čemu bi trebalo više poraditi u toku kursa. Shodno tome, profesor će organizovati nastavu na kreativan način. Kreativno učenje uvek podrazumeva brže i lakše usvajanje znanja od suvoparne nastave koja ne motiviše polaznika. Naši profesori vaši su najbolji motivatori za dalje učenje i savladavanje gradiva.

Kako odabrati pravi kurs nemačkog jezika za vas?

Kako bi se pripremili za odlazak u inostranstvo i u državu nemačkog govornog područja, morate znati šta zapravo želite od kursa ovog stranog jezika.

Opšti kurs nemačkog jezika

Ukoliko je vaš cilj savladavanje osnovnih pravila gramatike i konverzacije na nemačkom jeziku, onda je opšti kurs nemačkog jezika pravo rešenje za vas.

Ukoliko želite da radite kao medicinski radnik u nekoj od ovih država, bolje rešenje za vas je kurs nemačkog za medicinare.

Časovi nemačkog za medicinare organizuju se na poseban način, kako bi polaznik savladao stručan medicinski nemački jezik. Ovo im pomaže u dobijanju boljih radnih pozicija, kao i u konverzaciji sa poslodavcem i pacijentima.

Zato, pažljivo osluškujte svoje potrebe prilikom biranja adekvatnog kursa nemačkog jezika.

Škola Tower može vam pomoći u tome. Za sve dodatne informacije o odabiru kursa nemačkog jezika možete nas kontaktirati!

Comments are closed.