Pozovite nas pre same posete

Gandijeva 188/8, Novi Beograd

Savremeno opremljena učionica

Pozovite nas

+381 (069) 1163956

Tu smo za sva Vaša pitanja

 

Online pripreme za međunarodne ispite engleskog jezika

Online pripreme za međunarodne ispite engleskog jezika

Online pripreme za međunarodne ispite engleskog jezika biće vam od velike koristi ukoliko planirate rad ili studiranje u inostranstvu.

U svetu koji se neprestano globalizuje, poznavanje engleskog donosi vam dragocenu prednost. Bez obzira da li želite da studirate u inostranstvu, na nekom od najprestižnijih univerziteta ili želite inostranu karijeru, polaganje međunarodnih testova znanja engleskog je ključno. Dakle, ovaj korak nije preporučljivo preskočiti.

Sve brži razvoj interneta i online alatki olakšana je i priprema za ispite kao što su TOEFL, IELTS, Duolingo English i Cambridge English testovi. Oni su sada pristupačniji većem broju ljudi nego što su to bili ranije.

Pre svega, važno je da razumemo zašto su ovi testovi toliko popularni. TOEFL i IELTS testovi su široko prihvaćeni od strane prestižnih univerziteta i poslodavaca širom sveta. Duolingo English test, ,,novajlija’’, nudi zgodnu online alternativu, dok Cambridge English testovi omogućavaju sveobuhvatnu evaluaciju znanja engleskog jezika.

Prvi korak na vašem online pripremnom putovanju jeste odabir testa koji je u skladu sa vašim ciljevima i preferencijama. Uzmite u obzir faktore kao što su institucije ili poslodavci kod kojih biste voleli da se zaposlite, format testa i nivo vašeg znanja. Svaki test poseduje jedinstvene karakteristike, te je potrebno da birate mudro.

Online pripreme za TOEFL i IELTS ispite

I TOEFL i IELTS rezultati su globalno priznati i prihvaćeni na hiljadama univerziteta, koledža i u raznim međunarodnim organizacijama. Ovo priznanje osigurava da je vaše znanje jezika priznato na međunarodnom nivou, nudeći vam mobilnost i svestranost u akademskim i profesionalnim aktivnostima.

Online pripreme za međunarodne ispite engleskog jezika

Dok oba ispita procenjuju veštine slušanja, čitanja, pisanja i govora, njihovi formati se razlikuju. Stoga, potrebno je da razmislite na koji način će vam online pripreme za međunarodne ispite engleskog jezika biti od koristi. TOEFL ispit se u potpunosti zasniva na radu na računaru, dok IELTS uključuje i komponentu govora licem u lice sa ispitivačem. TOEFL stavlja snažan naglasak na akademski engleski, što ga čini idealnim za pojedince čiji je cilj prijem na određeni akademski program. IELTS, sa druge strane, procenjuje znanje jezika u širem kontekstu, čineći ga pogodnim kako za akademske, tako i za opšte svrhe.

Online priprema će vam biti od koristi jer vas izlaže različitim formatima testova, te poboljšava vašu prilagodljivost i priprema vas za različite scenarije. Na raspolaganju su vam razni materijali, praktični testovi i predočavaju vam se različite strategije pripreme. Ova raznolikost omogužava da plan učenja bude u potpunosti prilagođen vama, vašim prednostima i slabostima. Na taj način, slabosti se brzo i efikasno otklanjaju, osiguravajući dobre rezultate testa.

Online pripreme za međunarodne ispite engleskog jezika – Duolingo English test

Online pripreme za međunarodne ispite engleskog jezika obuhvataju i pripremu za Duolingo English test.

Ovaj, prilično nov test znanja engleskog, u prvi plan stavlja inovacije i dostupnost. Jedna od istaknutih prednosti Duolingo testa jeste njegov online format. Test možete polagati iz udobnosti sopstvene fotelje, eliminišući potrebu za putovanjem u centar za testiranje. Ova pristupačnost obezbeđuje iskustvo testiranja bez stresa.

Duolingo test koristi adaptivnu tehnologiju, prilagođavajući težinu pitanja na osnovu vašeg učinka. Ova dinamička adaptacija obezbeđuje preciznu procenu vašeg znanja, pružajući precizniji odraz vaših sposobnosti.

Online priprema za Duolingo English test je dodatna pogodnost, koja čini da se sve više ljudi odlučuje upravo za ovaj test.

Priprema za Cambridge English test

Kada pomislimo na međunarodne ispite engleskog jezika, obično nam Cambridge English testovi prvo padnu na pamet. Ovaj ispit se s razlogom naziva svetionikom izvrsnosti u evaluaciji poznavanja jezika. On je, jednostavno, sinonim za globalno priznate standarde poznavanja jezika.

Online pripreme za međunarodne ispite engleskog jezika

Razvijen je tako da pruža pouzdanu ocenu vaše sposobnosti da koristite engleski jezik u stvarnim situacijama. Njegovo široko prihvatanje čini ga pasošem za otvaranje akademskih i profesionalnih mogućnosti širom sveta.

Kako bi se u vašim rukama pronašao Cambridge sertifikat, potrebno je obaviti adekvatnu pripremu pre polaganja ispita. To možete učiniti u školi Tower, na pripremama za Cambridge English. Pripreme se odvijaju i u online formatu, za sve polaznike koji preferiraju ovakav vid nastave.

Za više informacija o online pripremama za međunarodne ispite engleskog jezika, škola Tower vam u svakom trenutku stoji na raspolaganju.

Comments are closed.