Pozovite nas pre same posete

Gandijeva 188/8, Novi Beograd

Savremeno opremljena učionica

Pozovite nas

+381 (069) 1163956

Tu smo za sva Vaša pitanja

 

Kurs nemačkog jezika za odrasle – Nikada nije kasno za sticanje ili usavršavanje znanja!

Kurs nemačkog jezika za odrasle

Kurs nemačkog jezika za odrasle je odlična prilika da unapredite ili usavršite svoje znanje ovog stranog jezika.

Vreme praznika mnogi od nas koriste za opuštanje u ušuškanosti doma i provodeći vreme sa porodicom. Upravo ovo vreme možete iskoristiti i za započinjanje novih hobija, sticanje novih veština ili usavršavanje postojećih znanja.

Zbog čega bi učenje nemačkog jezika trebalo da se nađe među vašim novogodišnjim odlukama otkriva vam škola Tower.

Kurs nemačkog jezika za odrasle je interesantna ideja prepuna novih mogućnosti

Učenje stranih jezika nikada nije naodmet. Naprotiv, ono vam može otvoriti mogućnosti za napredak u karijeri, sticanje novih prijatelja i život u naprednim zemljama Evrope.

Kurs nemačkog jezika za odrasle

Kada uzmemo u obzir činjenicu da je nemački jezik jedan od najčešćih jezika u ovom delu sveta, ne čudi ni podatak da sve veći broj ljudi ima želju da ga nauči. Nemački jezik govori se u zemljama kao što su Nemačka, Austrija i Švajcarska. Ukoliko je vaš cilj preseljenje u neku od ovih zemalja radi poslovnih prilika ili akademskog napretka, morate znati barem osnove nemačkog jezika. Kurs nemačkog jezika za odrasle u Tower školi je jedinstvena prilika da to i učinite.

Na ovom kursu naučićete osnove gramatike i pravopisa nemačkog jezika i bolje ćete razumeti kulturu naroda koji ga govore. Na taj način, ne samo da učite jezik, već širite i svoje vidike, postajete bolji čovek i razvijate osećaj tolerancije prema različitostima.

Upisivanje kursa nemačkog jezika zaista jeste unikatna prilika da usavršite svoje znanje ovog stranog jezika i otvorite sebi vrata ka novoj, svetlijoj budućnosti.

Specijalizovani kursevi nemačkog jezika za odrasle

Ukoliko želite, možete se odlučiti i za neki od specijalizovanih kurseva u našoj školi, kao što je i nemački za medicinare.

Sve veći broj mladih ljudi sa završenim medicinskim školama ili fakultetom napušta našu državu u potrazi za poslom u nekoj od država nemačkog govornog područja. Upravo za njih je osmišljen i ovaj specijalizovani kurs.

Kada imate određeni cilj u životu, veoma je važno da na tome i vredno radite. Pored toga, neophodan vam je i kontinuitet u učenju stranih jezika ali i u svemu ostalom što radite u životu. Naime, važno je da ostavite sebi dovoljno vremena kako biste na miru mogli da savladate osnove, ali i nešto komplikovaniji, stručni rečnik nemačkog jezika.

Polaznici ovog specijalizovanog kursa steći će potrebna znanja stručnog medicinskog nemačkog jezika. Kurs se organizuje shodno propisima i standardima medicinskih ustanova u Nemačkoj, a sve u skladu sa zahtevima poslodavaca. Polaznici će naučiti da komuniciraju sa kolegama, lekarima, poslodavcima, ali i sa pacijentima i članovima njihovih porodica.

Adekvatan način izražavanja važan je u svakoj profesiji koja podrazumeva rad sa ljudima, a naročito u medicini. Prema tome, opredelite se za specijalizovani kurs nemačkog jezika za odrasle, odnosno za kurs nemačkog jezika za medicinare.

Kurs nemačkog jezika za odrasle u školi Tower

Na ovom kursu stičete jedinstvenu priliku da naučite ili se prisetite znanja nemačkog jezika kojeg ste već učili u osnovnoj ili srednjoj školi.

Kurs nemačkog jezika za odrasle

Naša škola vam može pomoći u tome uz opšti kurs koji prati program SCHRITTE INTERNATIONAL.

Časovi nemačkog za odrasle se organizuju u dogovoru sa profesorima, a obično su to večernji časovi ili vikendi. Ukoliko već posedujete određeno predznanje, izvršiće se testiranje pre samog kursa.

Kurs nemačkog jezika za odrasle traje tri meseca, sa fondom od 25 časa. Jedan čas traje 90 minuta. Naši profesori su izuzetno iskusni u onome što rade i potrudiće se da vam prenesu znanje na najbolji mogući način. Samim tim, oni će biti vaši najveći motivatori da uspete u nameri savladavanja ovog stranog jezika.

Ukoliko želite da naučite nemački jezik, koji se govori svuda u svetu, kontaktirajte školu Tower. Čekamo vas!

Comments are closed.